PLC programozó

econ logo big

A TÖBB MINT EGY ÉVTIZEDE FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ, MAGYAR BEFEKTETŐK ÁLTAL ALAPÍTOTT INNOVATÍV VÁLLALKOZÁS

PLC programozó Munkatársat keres

hogy a növekvő megrendelői igényeknek megfelelhessen.

Feladatok:

  • PLC programozás, és a programok karbantartása
  • Gyártó berendezések elektromos tervezése
  • Gépek tesztelése és beüzemelése
  • Gépek dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat min. 2-3 év
  • Siemens PLC program alapos ismerete
  • Omron PLC ismerete
  • Szenzorok, aktuátorok, ipari eszközök ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Határozott személyiség
  • Projektorientált gondolkodás
  • Kooperáció a gépész tervezővel
  • "B" vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • C# és/vagy Visual Basic programozási nyelvek ismerete
  • Egyéb PLC programnyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Folyamatosan változó érdekes feladatokon dolgozhatsz
  • Megismerheted a legújabb ipari fejlesztéseket
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő mérnök csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Rendszeres képzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye:

Budapest, XI kerület

Amennyiben szeretnél munkatársunk lenni  kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével, magyar nyelven az alábbi elérhetőségünkre:

Magyarország egyik vezető mérnöki tanácsadó, és célgép gyártó cége keres Budapesti telephelyére, villamosmérnök PLC programozót, szerelő automaták, robotcellák villamos tervezésére és programozására.

Feladatok:
PLC programozás, és a programok karbantartása
Gyártó berendezések elektromos tervezése
Gépek tesztelése és beüzemelése
Gépek dokumentációjának elkészítése

Elvárások:
Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat min. 2-3 év
Siemens PLC program alapos ismerete
Omron PLC ismerete
Szenzorok, aktuátorok, ipari eszközök ismerete
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs képességek
Határozott személyiség
Projectorientált gondolkodás
Kooperáció a gépész tervezővel
„B” vezetői engedély

Előnyt jelent:
C# és / vagy Visual Basic programozási nyelvek ismerete
Egyéb PLC programnyelvek ismerete

Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
Folyamatosan változó érdekes feladatokon dolgozhatsz
Megismerheted a legújabb ipari fejlesztéseket.
Fiatal, dinamikusan fejlődő mérnök csapat része lehetsz
Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
Rendszeres továbbképzéseken vehetsz rész

Elérhetőségeink

  • Telefon: (+36-1) 279-03-20
  • Fax: (+36-1) 279-03-21
  • Térkép
SGS tanusitvany Page 1